Plastové obálky

 

Staráme sa, aby vaše zásielky dorazili bezpečne.

Vyberte si samolepiace, trvalo uzatvoriteľné obálky a silný nepriehľadný materiál. Obálky sa ľahko plnia a prispôsobia obsahu, sú odolné voči vode a iným kvapalinám.

Balenie 100ks.
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Kuriérske obálky 100 ks / Vyberte si veľkosťempty
Samolepiace, trvalo uzatvoriteľné obálky a silný nepriehľadný materiál zabezpečí úplnú dôvernosť odosielanej korešpondencie. Obálky sa ľahko plnia a prispôsobia obsahu, odolné voči vode a iným
Kuriérske obálky 100 ks / Vyberte si veľkosť

naša cena 19,56 €

skladom

 

Plastové obálky chránia obsah aj formu

Potrebujete odoslať niečo, čo zaujíma len Vás a príjemcu? Využite plastové obálky z našej ponuky a ochráňte tak svoju korešpondenciu. Okrem toho, že je dôležité, aby sa obsah nedostal k nepovolaným pracovníkom pošty, určite máte záujem, aby v poriadku dorazil k určenému príjemcovi. Na to plastové obálky poslúžia vynikajúco, keďže sú odolné voči vode a iným kvapalinám. Ten, kto chce, aby boli jeho tajomstvá chránené pred ostatnými aj pred neočakávanými okolnosťami, používa plastové obálky. Tie nájdete v našej ponuke v rôznych prevedeniach a za priaznivé ceny.

 

 

Plastové obálky formátu A4, A5 či napríklad aj C4 u nás nájdete už od 100 kusov. Nemusíte byť svetoznáma firma, aby ste museli objednávať tisíce obálok. Pokojne si ich môžete pre vlastné potreby súkromnej korešpondencie zaobstarať v spomínanom množstve u nás. Silný nepriehľadný materiál oceníte rovnako ako skvelé ceny v našom obchode. Plastové obálky odporúčame používať aj v prípadoch, ak nie ste poverčivý. Najmä z toho dôvodu, že ochránia poštu pred vodou a inými tekutinami. Oplatí sa investovať pár korún ako potom plakať nad zničenými dôležitými dokumentmi.

 

Plastové obálky sú vhodné aj na balenie menších či stredne veľkých balíkov. Zabaľte svoju knižku kamarátovi tak, aby o tom nevedeli ostatní. Nepriesvitný materiál sa postará o absolútne súkromie, takže ak sa chcete na pošte vyhnúť zvláštnym pohľadom pri posielaní napríklad erotického darčeku, využite plastové obálky. Ak predávate vo Vašom e-shope kontroverznejší druh tovaru, tiež Vám tento typ obálok pomôže so súkromím. Potešíte tým klienta a môžete to použiť ako konkurenčnú výhodu. Plastové obálky výhodne nakúpite u nás spolu s iným kancelárskym materiálom, ktorý sa Vám môže hodiť.

YTgwM