Lexikón obalových materialov » Lepiace pásky
Lepiace pásky

LEPIACE PÁSKY:

Pokiaľ potrebujete zabezpečiť hrany kartónov a krabíc aby sa pri preprave neotvorili, alebo ak potrebujete zabezpečiť tovar obalený stretch fóliou, tak lepiace pásky sú pre Vás tou správnou voľbou. Naše kvalitné, pevné lepiace pásky s vysokou priľnavosťou je možné používať i pri veľkých teplotných rozdieloch, bez toho aby stratili niečo zo svojej účinnosti. V ponuke sú pásky v klasickom hnedom, transparentnom /priesvitnom, ale aj farebnom prevedení.

Výhody lepiacich pások:

-lepiace pásky majú vysokú pevnosť a priľnavosť

-lepiace pásky sú odolné proti UV žiareniu

-lepiace pásky sú plne recyklovateľné

-lepiace pásky nestrácajú svoju účinnosť ani pri veľkých teplotných rozdieloch

-lepiace pásky sú vhodné pre použitie v ručných odvíjačoch pások

Pásky využijete nielen v každom sklade, ale i v každej kancelárii.

OBOJSTRANNĚ LEPIACE PÁSKY:

Obojstranné lepiace pásky spoľahlivo využijete všade tam kde potrebujete zlepiť dve vrstvy a nechcete použiť lepidlo, ktoré by mohlo poškodiť povrch lepených vrstiev. Obojstranné lepiace pásky dokonale zalepia azabezpečia kartóny ako aj zafixujú drobný tovar v krabiciach, aby sa nekontrolovane nepohybovali a nepoškodili sa. Obojstranné lepiace pásky sú odolné proti UV žiareniu a vplyvom spôsobujúcim stárnutie, nestrácajú svoju účinnosť a majú teplotnú odolnosť v rozsahu -40 °C až + 140 °C. Vyrobené sú z polyesteru a sú recyklovateľné.

Využitie obojstranných lepiacich pások:

Naše kvalitné obojstranné lepiace pásky sú využiteľné všade tam kde treba pevne a spoľahlivo spojiť dva vrstvy napr. na upevňovanie kobercov na povrchy ako sú dlažby, linoleum, umakart, na upevňovanie ozdobných a ochranných líšt na nábytok, spoľahlivo s nimi upevníte vaše reklamné banery a plagát, ako aj bezpečne zalepíte tovar do kartónov alebo stretch fólie. Ale obojstranné lepiace pásky využijete i v každej kancelárii aj v domácnosti.

 

 

NjUwN