Lexikón obalových materialov » Bublinková fólia
Bublinková fólia

BUBLINKOVÉ FÓLIE:

Ak potrebujete kvalitne a bezpečne zabaliť väčšie krehké predmety, ktoré by sa mohli pri preprave poškodiť, tak potom najlepšou voľbou pre Vás je použitie bublinkovej fólie. Bublinková fólia je ľahko použiteľný, flexibilný a veľmi pružný baliaci materiál, ktorý sa prispôsobí rôznemu obaľovanému materiálu.

Bublinková fólia poskytuje vynikajúcu ochranu všetkých väčších predmetov. Zabezpečuje veľmi dobrú povrchovú ochranu a prevenciu pred vibráciami a otrasmi. Pri zabezpečení ochrany pri preprave menších predmetov spoľahlivo postačia aj bublinkové obálky.

Perfektná na ochranu všetkých krehkých produktov. To poskytuje veľmi dobrú povrchovú ochranu a prevenciu pred vibráciami a otrasmi. Bublinkovú fóliu je možné tiež použiť ako vypľnovací materiál.

Výhody bublinkovej fólie:

  • mäkká, ľahká,
  • priesvitná, nepriepustná,
  • minimálna časová náročnosť pri balení,
  • odolná voči vlhkosti,
  • dostupná v rolkách alebo hárkoch,
  • chráni tovar proti poškriabaniu a otrasom.

Použitie bublinkovej fólie:

Bublinková fólia je univerzálny baliaci ochranný materiál. Jej využitie je všade tam kde je potrebné mäkké a bezpečné zabalenie krehkého tovaru. Bublinková fólia má rozmanité použitie v keramickom, sklárskom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle ako aj taktiež v obchode. Vyrába sa v rôznych veľkostiach z antistatického materiálu. Pre lepšie uskladnenie a ľahšie použitie sa dodáva sa v rolkách.

Obálky   Bublinková fólia   Stretchfólia   Lepiace pásky    
NDMzODR